2008 m. lapkričio 20 d., ketvirtadienis

Dekupažas

Tai mano naujas atradimas . Ir mano paskutinio pusmečio laisvalaikio užsiėmimas . Ir ne tik laisvalaikio... Arba TIESIOG savęs realizavimo būdas .
Kas nežino kas tai ,pasakysiu trumpai,tai dekoravimo technika popieriaus iškarpomis .Išgirdau apie tai per kažkokią televizijos laidelę ,bet kažkaip praleidau tai pro ausis .O paskui apie tai užsiminė mano nauja draugė .Klausiau ,klausiau , pasidarė įdomu .Po pusvalandžio jau buvau pamiršus pavadinimą .Bet gerai kai yra toks dalykas kaip Google .Susiradau .Žinoma ,iš kart duoda nuorodą į Supermamos portalą .O ten...Informacijos begalybė ir tokia pat galybė jau užkibusių ant šitos bangos.Ar manijos ?Nežinau kaip tai pavadinti ,bet tikrai galiu pasakyti ,kad tai nuostabus užsiėmimas .
Taigi nusipirkau dažų ,lako ir padėklą vadinamajame "skuduryne" .Ir turėdama minimalias žinias kibau į darbą ,nes labai jau niežtėjo nagai .

Nusidažiau jį baltai .Tada išsirinkau servetėlę ,kurių turėjau galybę ,kadangi visą laiką jaučiau joms silpnybę .Ir dabar jaučiu...

Užsimaišiau "lipalo" su vandeniu .Karpiau ir klyjavau ,karpiau ir klyjavau...Ir taip dvi dienas ,su pertraukom ,žinoma .

Na ,ir štai toks mano pirmas blynas


Rezultatu buvau patenkinta .Procedūra irgi patiko .O svarbiausia ,toks vidinis pasitenkinimas...Visada mėgau ką nors susikurti , puokštelę ,kompoziciją ,kažkada truputi piešiau ,labai myliu gėles .O tai ,kažkaip viską taip suvienyjo ...


Ir taip jau visą pusmetį . Čia kaip su tais čipsais -kartą paragavęs ,negali sustoti .Kadangi dabar esu ant tos bangos ,tai dar apie tai rašysiu .Šį kartą tiek ...TIESIOG dekupuotas pranešimas .


Komentarų nėra: